Наша команда - CRM GENESIS

З 2013 року компанія CRM GENESIS була представлена на ринку під брендом IT: LOGIC і стала одним з провідних партнерів Бітрікс24.  

Нашої компанії 7 років і за цей час ми сильно змінилися. За цей час ми багато їх стало на 3 (в 2016 нас стало 27, а через півтора року ми поділилися на 4.5, і тепер нас 6). При цьому ми збільшили конверсію в 7 разів без рекламного бюджету, і в 2 рази обсяг послуг, що надаються. Сьогодні наша невелика команда веде 15-20 проектів одночасно. І за ці роки реалізовано за приблизними підрахунками від 250 до 300 проектів, серед яких є як дуже маленькі компанії з 1 людини, так і дуже великі - більше 20 тисяч співробітників. Якщо раніше ми займалися розробкою сайтів, просуванням, автоматизацією, то сьогодні ми сконцентрувалися тільки на впровадженні CRM в 4-х сферах, де ми вже стали експертами і хочемо стати кращими - медицина, краса і здоров'я, логістика та e-commerce.

І нам приємно усвідомлювати, що своєю роботою ми допомагаємо змінюватися нашим клієнтам:

  • - для одних - це збільшення обсягу продажів і конверсії в кілька разів
  • - для інших - це порядок в роботі співробітників і вау-сервіс для клієнтів
  • - а для третіх - автоматизовані бізнес-процеси, які дозволяють багаторазово збільшувати швидкість роботи всіх підрозділів.
Алексей Дюбанов

Алексей Дюбанов


ceo@crmgenesis.com
Константин Боев

Константин Боев


kb@crmgenesis.com
Анатолий Карповец

Анатолий Карповец


ak@crmgenesis.com
Михаил Белый

Михаил Белый


mb@crmgenesis.com
Василий Точилин

Василий Точилин


vt@crmgenesis.com
Кристина Крутько

Кристина Крутько


kristina_krutko@ukr.net
Дмитрий Максютенко

Дмитрий Максютенко


dibarboss@gmail.com