Ціни на хмарні тарифи Бітрікс24

Період Старт + CRM + Завдання + Команда Компанія
1 м-ць
3 м-ця
12 м-ців
24 м-ця
Користувачі необмежено
 Бизнес-користувачі  2  6  24 50  необмежено


Ціни на коробкові тарифи Бітрікс24

Тариф Ліцензія Продовження (25%)
Бітрікс24.CRM
КП-50
КП-100
КП-250
КП-500
Ентерпрайз


Делегуйте, стежте, контролюйте

Інструменти Бітрікс24 допомагають співробітникам не порушувати терміни виконання поставлених завдань, а керівникам чітко контролювати своєчасне виконання. Завдання інтегровані з календарями і документами. Призначайте термін, відповідального, спостерігача і співвиконавців. Для однотипних завдань формуйте персональні шаблони для регулярного виконання завдання. Бітрікс24 нагадає про палаючих дедлайни і закінчення терміну виконання завдання

Ставте ролі в задачах

Кнопки "Роблю", "Допомагаю", "Доручив", "Спостерігаю" для контролю виконаних персональних завдань і виконання завдань серед співробітників. Хто чим завантажений? Функція "Керую" максимально ефективна в плануванні своїх посадових обов'язків. Легко переходьте від завдання до завдання, оцінюйте загальну ситуацію роботи підприємства.

Ведіть облік ресурсів

Після поставленого завдання ви можете відстежити скільки кожен із співробітників витратив часу на вирішення завдання. Всі звіти формуються за обраний період часу і легко вивантажуються в Excel. Подивіться на лічильник міні-панелі - побачите скільки часу Ви потратіліна ту чи іншу задачу. Легке перемикання таймера між завданнями, щоб уникнути перевитрати часу.

Бітрікс24. Диск і його інтеграція

Скажіть "НІ!" завантаженні жорсткого диска. Прикріпіть створений файл в Google Docs або Microsoft Office Online в кожну виконувану задачу і дозвольте всім учасником процесу редагувати і доповнювати його в режимі online.

Створіть віртуальний "Мозковий штурм"

Інструменти Бітрікс24 допомагають співробітникам не порушувати терміни виконання поставлених завдань, а керівникам чітко контролювати своєчасне виконання. Завдання інтегровані з календарями і документами. Призначайте термін, відповідального, спостерігача і співвиконавців. Для однотипних завдань формуйте персональні шаблони для регулярного виконання завдання. Бітрікс24 нагадає про палаючих дедлайни і закінчення терміну виконання завдання.

Діаграма Ганта

Відображення всього робочого циклу по одній з найуспішніших діаграм, глянувши на яку Ви відразу побачите загальну картину по виконанню поставлених завдань і моментально оцінити ефективність. Діаграма Ганта відображає тимчасові рамки в тій послідовності, в якій вони повинні проходити протягом всього проекту.

Конструктор звітів і фільтрів

Співробітники формують персональні звіти по ефективності роботи і оперативності виконаних завдань і надають їх керівнику в необхідному вигляді. Універсальний конструктор дозволяє формувати звіти і показати всі задіяні витрати по трудомісткості і тимчасових витратах на виконання завдання. Формуйте персональні фільтри по відповідальним співробітникам, відстежити процес виконання завдання і ефективність. Кількість фільтрів необмежено.

Формуйте звіти

Вивантажуйте всі звіти витрат робочого часу з Бітрікс24 по кожному із співробітників або відділу. Оцінка роботи виконаних завдань формується в Excel.

Корпоративний чат і пошта

Створіть свій внутрішній співтовариство і чат, обговорюйте все робочі процеси оперативно в режимі онлайн. Безкоштовні поштові скриньки @ bitrix24.ua з антивірусом і доменом без обмежень.

Соціальний формат Бітрікс24

Згадайте свої відчуття від спілкування в соціальних мережах? Легко, зручно, все просто і зрозуміло. За допомогою Бітрікс24 формат вашої роботи стане максимально доступним і ефективним для Вас і Ваших колег. Синхронізація з персональними акаунтами, сервіси "жива стрічка". Зробіть колектив залученим в процес і лояльним.

Залишайтеся на зв'язку з Бітрікс24

Контролюйте робочий процес навіть перебуваючи далеко від офісу. Керуйте завданнями в Бітрікс24 навіть з мобільного телефону. Ставте нові завдання, делегуйте серед своїх підлеглих і контролюйте процес їх виконання. Переглядайте документи та вкладення в робочих проектах, ставте лайки і коментуйте процес. Додаток дозволяє працювати з «Бітрікс24» зі смартфонів і планшетів (iPhone, Android). Його можна скачати в магазинах додатків App Store ( www.itunes.com/appstore) и Google Play Market (play.google.com).