Блог

Кейси 239

Оптимізація бізнес-процесів для мережі пивбарів This is Пивбар

мережа закладів This is Пивбар полюбився мешканцям столиці. Величезні зали, ексклюзивні напої і закуски, хто не любить добре розважитися?

 obolon-foto-01.jpg

Здавалося б, немає ніякої проблеми організувати в Бітрікс24 роботу кількох ресторанів і head-office: процес звільнення, прийом на роботу, контроль виконання доручень і т.д. Залишилося тільки залучити весь персонал централізовано працювати в системі.

This is Пивбар - сучасна і правильно організована ресторанна мережа. Дрібні і великі замовлення, меню, заходи, управління персоналом.

Фактично бізнес-процеси в компанії регламентовані і застосовуються. Бари знаходяться в різних локаціях Києва, метою впровадження Бітрікс24 було створити єдиний портал для загальних завдань, ведення структури кадрового виробництва.

  Вимоги з боку клієнта:

  Бізнес-мета впровадження інформаційної системи

Будь-яке впровадження інформаційної системи - революційний крок в компанії. Керівник компанії є ключовим новатором в своєму колективі. Усередині порталу зацікавлені співробітники самостійно зробили чати по кожному напрямку, де точково обговорюють справи компанії. Близько 300 співробітників: офіціанти, бармени, кухарі, адміністратори - абсолютно все задіяні в обговоренні питань в Бітрікс24.

  Завдання впровадження:

  • об'єднати в інформаційний простір співробітників закладів, відділ маркетингу, а також керівників;
 
 

 жива стрічка.jpg

  • координація поставлених завдань і бізнес-процесів;

 настройка БП.jpg

  • Забезпечення і автоматизація бізнес-процесів з прийому на роботу, звільнення співробітників, відпусток;
     

 бп актівние.jpg

Потрібно було лише вибрати конкретні завдання, які повинен виконувати Бітрікс24.

  Ключові фактори для впровадження Бітрікс24:

  1. Провести аудит бізнес-процесів для грамотного впровадження, налаштування і комфортної роботи замовника надалі.

  2. Встановити портал в хмарі.

  3. Створити необхідні групи по поставленим завданням, запросити потрібних людей, спільно з консультантами розробити і ввести регламенти, провести міні-навчання *.

* Базовий функціонал Бітрікс24 вивчається "миттєво", а ось розробка регламентів і автоматизація бізнес-процесів вимагає консультації з боку зовнішніх експертів.

  Підсумки автоматизації бізнес-процесів за допомогою Бітрікс24 в мережі This is Пивбар:

 хроніка.jpg

Мережа пивбарів використовує тариф "Компанія". Перехід на коробку не розглядається, тому що для повноцінної роботи достатньо можливостей "хмари".

Близько 300 співробітників активно користуються бізнес-процесами, діляться інформацією як в чатах, так і в живій стрічці.

Впровадження зайняло близько 1,5 місяців.

Клієнт задоволений, нам сподобалося.