Блог

Корисно 239

Оптимізація витрат на рекламу: 5 Швидких Способів Автоматизації Маркетингу

Зростання фінансових витрат на B2B маркетинг сьогодні пропорційний перспективам цієї галузі, однак автоматизація маркетингу як і раніше залишається без належної уваги.

Поки маркетологи відчайдушно намагаються охопити більш глибокий спектр маркетингових стратегій, ми спробуємо розібратися де технологія автоматизації маркетингу може виявитися корисною для створення успішного бізнесу.

Перш за все автоматизація маркетингу повинна допомогти залучити, виявити, прискорити і збільшити якість зібраних лідів.
Автоматизація маркетингу не є єдиним рішенням всіх ваших маркетингових проблем. Це просто набір інструментів. Вона не може чарівним чином перетворити неадекватний контент в корисності, або змусити маркетинг і відділ продажів гармоніювати разом. Але вона може збільшити ймовірність виявлення взаємодії покупців з продуктом. Автоматизація маркетингу існує для того щоб ліквідувати розрив між вашою потребою у високій якості «гарячих» клієнтів і відсутністю ресурсів. Автоматизація маркетингу також може зібрати значну частину інформації про перспективи і сферах для майбутніх інвестицій.

Ось п'ять швидких доказів того, що грамотна автоматизації маркетингу дійсно необхідна:

1. Заохочуйте цікавляться.
«Виховання» або заохочення потенційних клієнтів є однією з ключових можливостей в області автоматизації маркетингу, але її використання поки не є дуже поширеним явищем. Ви можете почати з простих дбайливих кроків, таких як наприклад автоматизація відповідей на будь-які дії клієнта. Коли ви будете готові, можна збільшити вишуканість заохочення шляхом виявлення унікальних характеристик або особливостей певної частини ваших покупців і створення такого собі корисного контенту саме для них.

2. Здивуйте якістю сервісу.
Повідомте клієнтів в режимі реального часу за допомогою автоматизованих відповідей, які спливають, коли потенційні покупці відвідують ваш сайт і це, найімовірніше, матиме видимий результат. Дослідження, проведене доктором Джеймсом Олдройт з MIT з управління lead-відгуком показує, що швидкість відповіді на порядок збільшує частоту успішних угод. Шанси перетворити лід в клієнта, якщо відповідь приходить протягом 5 хвилин в порівнянні з 30 хвилинами в 100 разів більше.

3. Розділяй і Сегментируй.
Хоча концепція маркетингу потенційних клієнтів (MQL) дуже важлива, не дозволяйте їй диктувати правила всього процесу продажів. Використання аналітики лидов для автоматизації маркетингу, допоможе сегментувати інтерес ваших потенційних клієнтів Поділіться цими даними з відділом продажу. Якщо ваш процес продажів вимагає «високочутливого» підходу від менеджерів - то сегментація особливо важлива.

4. Припиніть дратувати клієнтів.
Але в тому ж час немає чого «вбивати» форму контактів. Вічно спливаюча форма кожен раз, коли хоче просто прочитати корисний контент дійсно дратує. Автоматизація маркетингу надає інструменти, щоб трохи послабити ваш контент і в той же час захопити дорогоцінні дані про візити. Автоматизації маркетингу може сказати, хто повертається на ваш сайт, і навіщо ставити їм все ті ж питання знову? Зробити щоб тільки унікальні відвідувачі заповнювали свої дані. А повторним клієнтам можна задати додаткові, уточнюючі питання.

5. Відстежуйте «привидів».
Анонімний трекер знаходить людей, які знаходяться на вашому веб-сайті або в блозі, які не заповнили форму або натискали на ваші контакти. Ці анонімні дані можуть ефективно визначити, яка організація зацікавлена ​​саме в вас. Знаючі продажу і маркетинг люди використовують ці дані для точкового маркетингу на ймовірних покупців і для встановлення особистого спілкування з ними. І якщо продумати механізм «самоідентифікації» покупців, автоматизація маркетингу розкриває найбільш повну історію відвідин шляхом об'єднання анонімних даних з даними про тих після хто вже бував у вас раніше. Ви отримуєте найбільш повну історію про їх взаємодіях на вашому сайті з першого анонімного відвідування до теперішнього часу.