Блог

Корисно 198

П'ять Трендів Контент-Маркетингу, очікуваних в 2017-му

Чим добре кінець календарного року, так це аналізом вдалих рішень і помилок, зроблених в попередньому році. Цілий ряд які заслуговують на увагу активностей, пов'язаних з контент-маркетингової індустрією виявився в цьому місяці, і ми вважаємо, що вони могли б працювати як куля пророкувань для контент-маркетологів в 2017 році.
 
 Давайте розберемося більш докладно.
 
  Тренд 1. Купівля авторитетних користувачів
 
 Цього року канал CNN купив медіа-додаток «Beme» належить YouTube знаменитості Кейсі Нейстат який має 6 мільйонів передплатників в його відеоблозі. CNN завершує роботу програми і просять Кейсі і його команду почати працювати над новою медіа-платформою.
 В основному, CNN шукає нову цільову аудиторію, але в даному випадку вони вважають, що аудиторія Нейстат це ключ до майбутнього успіху. Замість того, щоб органічно виростити платформу або знайти лідера в своїх рядах, CNN просто вирішила викупити аудиторію Нейстат і його команди за 25 $ мільйонів.
 
https://www.youtube.com/ watch? v = JkrmR3dr8ow
 
 Висновки: Так званий Influencer Marketing був по-справжньому в тренді в 2016-му. Придивіться до цього способу маркетингу і до його ключовим гравцям на ринку вашої індустрії.
 
  Тренд 2. Контент-маркетинг як захисний механізм
 
 Американський бренд пластівців Kellogg прибрав свою рекламу з новинного ресурсу Breitbart.com, який активно висвітлював події про новообраного президента Дональда Трампа. Стів Беннон, колишній голова Breitbart був обраний в якості топ-консультанта Трампа. Breitbart, має дуже агресивну політичну точку зору, і Kellogg по праву з нею не згоден.
 
 Для боротьби з такими випадками, Breitbart організували досить сильну і агресивну камапанію #DumpKelloggs, в ході якої Новини головний редактор Breitbart Олександр Марлоу заявив: "Бойкот Breitbart News для просування« панівних »американських ідей є актом дискримінації і завдає шкоди." Кампанія була підхоплена на Twitter і далі всіма основними новинними агентствами.
 
 За словами аналітичного порталу «FiveThirtyEight», трафік Breitbart.com збільшувався набагато швидшими темпами, ніж майже у всіх інших сайтів засобів масової інформації під час виборчого процесу. Чи згодні ви з їх позицією чи ні, це створює трафік і зростання.
 
 Kellogg просто не має ніяких способів для боротьби з цим. Звичайно, вони можуть відправити прес-реліз і поговорити про ЗМІ. Вони можуть зробити оголошення в The Wall Street Journal або будь-якому іншому ресурсі, але Breitbart має величезну аудиторію послідовників і в принципі може атакувати будь-якого без особливих наслідків.
 Висновки: Цей тип дій від Breitbart та інших медіа-компаній проти брендів буде тільки примножуватися в 2017-му. Єдиний спосіб для компаній, боротися з цим - це створювати свої власні великі, лояльних аудиторії. Слідкуйте за подібними випадками в контент-маркетингу / PR бізнесі, будьте на передовій і в центрі будь-яких великих заходів в 2017-му.
 
  Тренд 3. Гра проти соціальних платформ
 
 На момент написання статті, мегазірка YouTube PewDiePie (він же Felix Kjellberg) був неймовірно популярний на YouTube протягом останніх декількох місяців. Зокрема, PewDiePie вважає, що зміни алгоритмів підрахунку реклами на YouTube, негативно позначаються на його трафіку, і шкодить його доходам від реклами і інші можливостям від спонсорства. 2 грудня, в одному зі своїх відео PewDiePie сказав, що він дуже засмучений з цього приводу, і тому що доведеться позбутися 50 млн передплатників, через закриття каналу. Звичайно, PewDiePie вкрай здивував своїх 50 мільйонів фанатів, але вирішив зберегти свій канал (по-факту потроліл свою аудиторію). Проте, він продовжує просторікувати про YouTube і його зміни алгоритмів.
 
https://youtu.be/6-_4Uoo_7Y4
 
 Висновки: Спостерігаються цікаві і масові події, такі як загальне розчарування на в соціальних медіа. У 2017 році, відбудуться дві речі - буде більше реклами на соціальних медіа-платформах і менше органічних публікацій. Фокус в тому, що бренду немає сенсу публікувати органічний контент на будь-яких соціальної платформах і замість цього повинен вибрати платформу (веб-сайт) для платного просування, щоб створити і помножити аудиторію.
 
  Тренд 4: Відродження E-mail маркетингу
 
 Згідно з додатком для емейл маркетингу «Campaign Monitor», улюбленець соціальних медіа паблік BuzzFeed додав більше 1 мільйона передплатників за допомогою електронної пошти протягом останніх 12 місяців. Як? Відповідь на це питання можна знайти в тренді № 3. За допомогою соціальних медіа каналів вони рухаються в бік зростання доходів, бренди не мають майже ніякого контролю над спілкуванням з шанувальниками і послідовниками. З усіх способів виростити аудиторію, електронна пошта стала найбільш ключовий.
 
 І інші медіа бренди слідують їх прикладу. Наприклад, The Washington Post в даний час має більш ніж 75-і емейл-маркетологів. У той час як деякі вважають, що електронна пошта мертва, факти говорять нам, що електронна пошта є основною областю зростання аудиторії. І останнє B2B дослідження CMI / MarketingProfs показало, що електронна пошта була оцінена як найбільш успішний тип контент-маркетингу.
 
 Висновки: У 2017-му році, ми побачимо те що все більше брендів запустить цільові і відповідні електронні інформаційні розсилки, які стануть основним їх способом збільшити свою аудиторію.
 
  Тренд 5. Воскресіння Печатки
 
 Онлайн майданчик Airbnb і видавничий партнер Херст недавно оголосили про запуск нового друкованого журналу відповідною назвою Airbnb Mag. Журнал буде поширюватися по клієнтам Airbnb і включати в себе контент, створений і курується людьми, які забезпечують і використовують цей сервіс.
 І, не знаємо чи помітили ви, але друковані журнали в якості тактики для контент-маркетологів була стійка протягом останніх кількох років (згідно із загальними дослідженнями). Ми вважаємо, що маркетинг втомився прориватися через цифровий бардак, і що ще можна придумати нового. Правильно - друк.
 Висновки: Очікується, що ряд великих брендів, почнуть друк тематичних журналів в 2017-му. Цільові, нішеві видання будуть доповняться онлайн-виданнями.
 
 Перекладено з: http://contentmarketinginstitute.com/2016/12/content-marketing-trends-watch/