Блог

Інтерв'ю 395

«Упевнений, що за хмарними технологіями майбутнє» - власник IT: LOGIC Олексій Дюбанов

Стаття на сайті Tucha

Вітаємо вас, друзі. Не так давно ми писали про впровадження хмарних технологій всесвітньо відомими компаніями, а з сьогоднішнього дня починаємо нову рубрику - інтерв'ю з найуспішнішими нашими клієнтами і партнерами. Ну а що, корисним досвідом не шкода поділитися. І першим на наші запитання відповів Олексій Дюбаном, власник компанії IT:LOGIC.


Алексей Дюбанов ITLOGIC

  Олексій, розкажіть, як Ви прийшли в бізнес? Чому вирішили спробувати щастя саме в своїй сфері?

Моїм першим бізнесом був інтернет-магазин електроніки, який я створив у 2008 році в Луганську. Тоді це було інноваційно і цікаво, але з часом я прийшов до розуміння того, що не хочу займатися торгівлею в чистому вигляді, хотілося займатися послугами. Так у мене з'явилося туристичне агентство, а потім в 2013 році - веб-студія IT: LOGIC. Компанія показала стрімке зростання, і вже за перші півроку роботи ми увійшли в число лідерів по рейтингу 1С-Бітрікс.

Далі був переїзд до Києва в 2014 році, а в січня 2015 ми почали впроваджувати клієнтам CRM-системи. З грудня 2016 роки ми перестали розробляти сайти, але додали багато інших напрямків. Крім Бітрікс24, це впровадження на базі Terrasoft bpm'online і Bpium. Загалом, рухаємося далі. З цього моменту, вважаю, компанія знайшла індивідуальність і зрозумілу концепцію. Мене надихає автоматизувати інші компанії в різних сферах, допомагати їм домагатися приголомшливих результатів за допомогою IT-технологій.

  Розкажіть коротко про свою компанію. Як створювалася компанія, чим займається? Скільки в компанії співробітників? Хто ваші клієнти, чому вони вибирають Вашу компанію?

Як я вже згадував, компанія створена в 2013 році як веб-студія, але за ці 4 роки ми перетворилися в компанію-інтегратора CRM-систем і систем автоматизації.

Ми починали з маленького офісу і декількох співробітників. За ці роки були підйоми і спади. У 2016 році чисельність співробітників досягала 27 чоловік, але, як показав досвід, не в кількості щастя. На сьогоднішній день нас 12 чоловік, і ми робимо більше, ніж було при 27. Це все досвід, і я вдячний за те, що він у мене є.

Ми працюємо з компаніями будь-якого розміру і сфери діяльності. Для нас ключовим є бажання клієнта автоматизувати діяльність, зробити крок вперед. Хоча, знаєте, іноді доводиться і відмовляти клієнтам або відмовляти їх від впроваджень, якщо вони не розуміють, до чого йдуть і що отримають на фініші.

Клієнти найчастіше вибирають нас за нашу компетентність і експертність, ми постійно вдосконалюємо свої підходи до впровадження і робимо його більш результативним для клієнта. Це безперервний процес, і він необхідний. Серед клієнтів є банки, торгові мережі та оптові компанії, страхові та медичні, спортивні та фінансові компанії, а також компанії сфери торгівлі і послуг.

  Як давно Ви задумалися про те, щоб пропонувати своїм клієнтам хмарні сервіси? Як вони відреагували на це спочатку і як реагують зараз?

Хмарні сервіси почали пропонувати відносно недавно. У минулому році ми провели шість конференцій для наших клієнтів, п'ять з яких були безкоштовними і зібрали понад 2000 осіб. На одній з конференцій ми познайомилися з компанією Tucha. Познайомилися і якось відразу потоваришували, вони стали нашими постійними інформаційними партнерами на подібних заходах конференціях, а з початку 2017 роки ми вирішили, що можемо співпрацювати в інтересах клієнтів.

Більшість клієнтів раді наявності такого партнерства, так як ми пропонуємо клієнту перевіреного хостера з потужними ресурсами, які можна гнучко масштабувати під потреби кожного впроваджуваного проекту. Деякі вибирають власні сервери, це найчастіше обумовлено стереотипами щодо безпеки. Але ринок змінюється і все більше клієнтів розуміють і приймають зручність і безпеку хмарних сервісів.

  Тобто Вашим клієнтам подобається працювати з сервісами Tucha?

Так, і нас, і клієнтів все влаштовує. Ціна відповідає якості, це об'єктивна оцінка.

  Які вигоди хмар Ви і Ваші клієнти цінуєте найбільше?

Навіть мінімальні ресурси дозволяють отримати дуже високу продуктивність. А можливість гнучко змінювати конфігурацію на етапах розвитку проекту додає впевненості, що не доведеться в процесі шукати якісь нові рішення. До того ж, всі сервери компанії Tucha знаходяться в Німеччині, наші клієнти це цінують. Та й адмініструвати системи швидко і зручно. Фахівці Tucha швидко розгортають для нас «чисту» платформу, а далі наші фахівці вже проводять всі необхідні настройки і установки.

Що б Ви порадили або побажали тим, хто тільки думає про хмарах?

Весь світ давно перейшов на таку модель зберігання даних. У нашій країні цей процес трохи запізнився, але зараз проходить досить динамічно. Упевнений, що за хмарними технологіями майбутнє. І не бійтеся з приводу безпеки, хмара - це гнучко і надійно.

Ось таким вийшло наше перше велике інтерв'ю. Велике спасибі Олексію за спілкування і щирі відповіді. Сподіваємося, такі розмови стануть доброю традицією.