Блог

Кейси 519

ВЕНЕТО - сон в масштабі

Спати на подушках вміють все, валятися під ковдрою ... ну пов святе, купувати і вибирати - справа не проста, а продавати?
 
 8 місяців я впроваджував, налаштовував, ламав, навчав, чекав, запотівав, подушки і ковдри свої стирав. Прийшов час написати як я їх рятував :)
 
Майже половину свого життя кожен з нас проводить в стані сну. Тому так важливо, щоб цей час Ви проводили з максимальним комфортом і користю для Вашого здоров'я.
 
 logo_big (1) .jpg
 
 
 З таким слоганом наш клієнт допомагає нам заснути з 1993 року. Напевно кожен чув хоч раз про бренд "Венето". Товари компанії продаються по всій країні, але так близько ми почали співпрацювати тільки з серпня 2017 р
 
 
 
На старт, увага, стійте!
 
 Виявилося, у клієнта все на Бітрікс - інтернет-магазин на Бітрікс, CRM на Бітрікс. Здавалося б легко, але не все так просто. Справа вперлося в ERP. Все я таємниці не розкрию, але про якийсь досвід все ж розповім.
 
 Перед тим, як все почати, насамперед продовжили ми клієнту CRM на рік вперед. Це дозволило повноцінно проаналізувати статус версії коробочки Бітрікс24. Але перед цим потрібно було оновлення. І повинен я визнати, це було моє найбільше і тривалий оновлення за весь час роботи з CRM. Я навіть встиг чай двічі випити. Без жартів :) оновив в кілька етапів, в цілому я встановив трохи більше 480 оновлень модулів системи. Чи не все пройшло гладко, виникли складнощі, але спільними зусиллями з тих. підтримкою Бітрікс проблеми вдалося вирішити. Отже, перемога, 1-0!
 
 Далі пройшов традиційний аудит, без нього ніяк, впровадження треба було не просте, потрібно було ТЗ/концепція. Був запропонований план на цілий рік, а потім відразу і на другий. Розписавши величезне КП, погодивши, ми почали роботу.
 
Насамперед, базове впровадження, а автоматизація потім.
 
Так ми зазвичай говоримо і не дарма так говоримо. Без коліс машина не виїде, рух вперед - завжди рух, а в світле майбутнє їхати потрібно впевнено. Тому моїм завданням стало навести в CRM порядок - довідники, поля, вороночку ...
 
 І тут мені довелося напружитися. База велася не зовсім коректно, бізнес-логіка порушена, потрібно було привести до стандарту. Довелося повоювати. Майже тиждень витрачав всі зусилля на сортування, угруповання, перевірку і коригування. У підсумку, вийшло все охайно, порядок переміг. Поля згрупував, неактивні прибрав, довідники почистив, воронку в кольори підфарбував, нові картки включив ... Тут ваще пазітіфф)) Зручно, швидко, захват! Клієнт задоволений і зацінили. Працювати стало зрозуміло-просто і легко.
 
 Контакти (1) .png
 
 Провели навчання, навіть 2 (без модуля CRM і окремо з для клієнтського КЦ).
 
 P70920-115851 (1) .jpg
 
 Мушу визнати вперше побачив стільки радості в очах клієнта після першого навчання, особливо приємно, коли від СЕО))
 
 У той же час це було наше наймасштабніше стандартне впровадження. Відпрацювали кожен пункт. Замінили все веб-форми на CRM-форми Бітрікс, наклали CSS (дуже посприяв клієнт). Форм вийшло реально багато, на сайті 2 локалізації - українська і російська. Довелося не просто, але всі задоволені. Справу зроблено. Ура!
 
 Контакти Інтернет магазин матраців та ліжок Veneto (2) (1) .png
 
 Наступним завданням став мій улюблений пункт - відкриті лінії. Підключили майже все, що є, навіть віджет онлайн-чату на сайт поставили. Як завжди порадував своїми можливостями і гнучкою до кастомізації. І на телефоні зручно клацати)
 
 Veneto інтернет магазин матраців в Україні (1) (1) .png
 
 На сайт я за традицією ставлю 2 віджета чату одночасно - один під кожна мова (укр. Та рос. Версія). Системно поділяю посиланнями якому запускатися і на якому вітати клієнтів, і справа пішла. Ліди посипалися! Відразу налаштував звіт, заявок дуже багато, особливо на Швидке замовлення (фішка магазину) і зворотний консультацію.
 
 Було дуже приємно, коли тех. підтримка Бітрікс прийняла мою заявку і розробники реалізували можливість управляти кодами країн телефонних номерів в чатах. Спасибо большое, Бітрікс!
 
 Ну, а щоб легше було адаптуватися в роботі новим співробітникам, я розробив коротенькі бізнес-процеси для роботи з лідамі з відправкою повідомлень на пошту групі керівників для контролю і оперативної допомоги по потенційним та існуючим клієнтам. 3-0!
 
 
 
Складність в простоті
 
 Особливим досягненням в проекті я вважаю переклад клієнта з одного телефонії на іншу і настройка відповідно до вимог. Ось тут мучився я довго, ніколи б не подумав які можливості по правді може дати IP-телефонія.
 
  1. Маршрутизація вхідних та вихідних дзвінків на стороні хмарної АТС
  2. Обробка зайнятих номерів і операторів КЦ
  3. Обробка особливостей підключення і тарифікації кожного оператора
  4. Обробка особливостей тарифікації хмарної АТС
  5. Оперативний переадресація на резервні номери на випадок падіння хмарної АТС (в той день в Києві була страшна завірюха, генератор не справлявся)
  6. Налаштування статичного коллтрекінга і звітності в CRM
  7. Створення детальної карти переадресаций між номерами (0-800 номери)
 І це ще не весь список, з яким довелося повозитися, щоб все запрацювало. А умова стояло одне - приймати і здійснювати дзвінки через картку Бітрікс24, тому SIP-коннектор і 10 номерів.
 
 8f902f5b54224699de857fe0f16323b2 (1) .png
 
Слово клієнта - завдання!
 
 1a1c00c9631b6b2efee4e7de49bf8b7b.jpg
 
 Вийшло круто, навіть Зворотній дзвінок в віджеті чату додали! На все про все знадобилося місяці 3. Компанія все ж солідна, так швидко не переїдеш))
 
 Чи не порадувало тільки одне - не було можливості побудувати системний звіт з графіком по контактам (клієнтам) магазину, які також могли дзвонити і робити повторні замовлення. Довелося робити екстрений допив. Не врахували) А в Бітрікс вже подали заявку на доопрацювання косячка) Пообіцяли виправитися.
 
 Не пройшли повз і кілька дрібних правок по сайту - оформлення замовлення, скрипт коллтрекінга, верстка під мобільну версію сайту і т.д.
 
 
 
Замість тисячі слів
 
 Veneto.png
 
 Проект вийшов украй цікавий і повчальний. Компанія в 2018 р відзначає 25-річчя. Багато ще потрібно в планах реалізувати, а плани згідно з планом дай відпочити. А тим часом, ми чекаємо оновлену ERP від ​​клієнта для подальших маніпуляцій і інтеграцій.
 
 Ну і наостанок, звичайно ж, фото з аудиту продукції))

P70920-140737 (1).jpg

P70920-140814 (1).jpg

P70920-140859 (1).jpg

P70920-114523 (1).jpg