Terrasoft створюють програмні продукти

Будь-який бізнес починається з клієнта! Bpm'online marketing створений для управління потребами клієнтів на всіх стадіях: від ідентифікації до перекладу в продаж. Продукт допомагає керувати інтересами клієнтів, оптимізувати стратегію і повністю налагодити систему мультиканального комунікацій. & Nbsp;

Керуйте вашими лідамі, угодами, замовленнями і рахунками, слідуючи закладеному в систему бізнес-процесу, який відображає кращу практику продажів з урахуванням типу і каналу продажів. Проведіть клієнта по повній воронці продажів - від знайомства з продуктом до виконання замовлення і обслуговування за допомогою bpm'online sales.

Використовуючи bpm'online service, вишиковуйте персональні комунікації з клієнтами - в єдиному об'єднайте вікні системи всі звернення незалежно від каналу надходження запиту: телефон, e-mail, чат, соціальні мережі або клієнтський портал.

Ключові переваги

Готові бізнес-процеси

Робота в CRM-системі bpm'online - це завжди робота по еталонному процесу. Керуйте вашими лідамі, угодами і сервісом, слідуючи закладеним в систему бізнес-процесів, які відображають кращі світові практики.

Єдина платформа для маркетингу, продажів і сервісу

Використовуючи CRM-продукти на платформі bpm'online, проведіть клієнта по повній воронці продажів, від етапу знайомства з компанією до виконання замовлення і обслуговування.

Інтерфейс, який люблять користувачі

Отримуйте задоволення від роботи в простому інтерфейсі продуктів bpm'online. Знаходьте потрібну функцію і інформацію не замислюючись - c додатком однаково зручно працювати на комп'ютері, планшеті і смартфоні

Terrasoft - лідер на ринку CRM-систем

Продукти на платформі bpm'online щорічно завойовують престижні міжнародні нагороди як кращі рішення класу BPM + CRM. Bpm'online лідирує за кількістю балів в категорії найсильніших розробників світу в звіті Forrester Wave. У 2014 році видання CRM Magazine визнало bpm'online світовим лідером на ринку програмного забезпечення для управління продажами. А в 2015 році bpm'online включена в рейтинг кращих CRM-систем для управління клієнтським сервісом - Магічний Квадрант Gartner. Більше 6000 підприємств використовують продукти компанії для автоматизації своїх бізнес-процесів.

6500+ підприємств використовують продукти компанії для автоматизації своїх бізнес-процесів

Більше про компанію та програмних продуктах на сайті Terrasoft